Karolina Bzdyra to wokalistka o przejmującym lirycznym głosie, jest artystką poszukującą a zarazem odważnie kroczącą własną, świadomą ścieżką muzyczną. Od 2018 roku w tej niezwykle miłej dla ucha i poruszającej przesłaniem tekstów wędrówce przez mikroświat poetyckich słów i nut, towarzyszy jej Krzysztof – multiinstrumentalista.

Krzysztof Demidowski studiował mechatronikę na Politechnice Rzeszowskiej, grywał w zespołach rockowych i dzięki rozmaitym doświadczeniom muzycznym znakomicie odnajduje się w różnych brzmieniach nie unikając w swoich kompozycjach przenikania się estetyk. Dzięki umiejętności gry na wielu instrumentach i zastosowaniu loopera, w pojedynkę wypełnia scenę dźwiękami, które w połączeniu z głosem Karoliny tworzą bardzo ciekawą propozycję muzyczną.

Duet bezapelacyjnie wygrał w 2018 roku edycję międzynarodowego konkursu „WSIiZ ma Talent” organizowanego przez WSIiZ w Rzeszowie, jego nagranie gościło na Podkarpackiej Liście Przebojów Polskiego Radia Rzeszów, oraz w Krakowskim OFF Radiu. 

W 2019 roku pokazali światu ich utwór „Wiatr” w reżyserii Agi Szuścik, wideo dostępne jest w serwisie YouTube.

15.08.2021 ukazał się ich debiutancki album „Początek”, który stworzyli od początku do końca sami. Począwszy od kompozycji, poprzez aranżacje, nagrywanie w domowym studio oraz mix&mastering, skończywszy na zdjęciu okładki, która jest autorstwem Karoliny. 
Copyright ©2021 OHIO, All Rights Reserved.